Jan Birke lídrem kandidátky ČSSD do podzimních komunálních voleb v Náchodě

21.06.2014 12:03

Na schůzi Místní organizace ČSSD Náchod (konané 5. června 2014) byl Jan Birke v tajné volbě jednomyslně zvolen lídrem kandidátky sociální demokracie pro podzimní volby do Zastupitelstva města Náchoda.

Proč chci znovu kandidovat na starostu?

„Vedou mě k tomu hned tři důvody. Tím prvním, jste vy, občané Náchoda - lidi, které potkávám ve městě, na radnici, každý den. Vaše obrovská podpora, kterou mi dnes a denně projevujete, je pro mě současně i velkým závazkem. Závazkem k další práci, od které se jen tak neutíká. Je pravdou, že se mi společně s kolegy za ty necelé čtyři roky, co mám tu čest být starostou Náchoda, povedla řada věcí (obnovení prameníku, stavba nového autobusového nádraží, mnoho dopravních opatření, opravené ulice, chodníky, dětská hřiště, atd.). Jsem na to pyšný a nestydím se za to, zároveň je toho však ještě mnoho, co bych rád dotáhnul do konce. To je tedy druhý důvod. A tím třetím, nikoli však posledním, je má rodina. Své ženě i dcerám dlužím hodně času, který na jejich úkor trávím v práci, i přesto jsou mi však nepostradatelnou oporou, mnohdy tou správnou „brzdou“. Jejich podpora je pro mě důležitá…

Už při volbách do Poslanecké sněmovny PČR jsem otevřeně říkal, že se opět budu chtít ucházet o mandát člena náchodského zastupitelstva. V aktuálním spojení poslanecké a starostenské funkce spatřuji mnoho výhod. Jsem přesvědčen, že právě propojením zákonodárné a samosprávné funkce mohu prospět Náchodu i celému regionu, a přinést i do parlamentní politiky řadu cenných zkušeností z činností samospráv.
Kandidátku sociálních demokratů v Náchodě povedu pod volebním heslem „Změnili jsme Náchod“. Heslo, které vystihuje necelé čtyři roky působení ve funkci, o kterou se chci znovu ucházet“, uvedl starosta Náchoda a člen Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Birke.

Zpět

Kontakt

OVV ČSSD Náchod
Náměstí T.G. Masaryka 68,
Náchod 547 01

+420 601 378 369

© 2014 OVV ČSSD Náchod. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode